Aria Eco Smart

Jako jeden z pierwszych deweloperów w Polsce na wszystkich przyszłych i obecnie realizowanym osiedlu Łomianki firma ARIA Development wprowadza kompleksowy program inteligentnych i energooszczędnych, a zatem, ekologicznych rozwiązań.

Jako deweloper z aspiracjami i ambicjami chcemy mieć wkład w zrównoważone i czyste środowisko.

W przyszłość patrzymy z optymizmem i wiarą w rozwój, ale i troską o naszą planetę.

FOTOWOLTAIKA

Pierwszym ogniwem pakietu ARIA ECO SMART jest montaż paneli fotowoltaicznych na dachach realizowanych budynków. Zielony prąd pozwoli obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych o kilkadziesiąt procent.

Dzięki temu i tak niskie opłaty na naszych osiedlach będą jeszcze niższe.

Smart Home

Drugim elementem pakietu jest system inteligentnego domu ARIA ECO SMART realizowany we współpracy z firmą FIBARO.

W jego ramach, mieszkańcy z dowolnego miejsca na ziemi, ze swojego smartfona lub komputera będą mogli sterować oświetleniem, regulować temperaturę, zarządzać instalacją alarmową oraz innymi funkcjami wpływającymi na komfort użytkowania mieszkania.

FIBARO System Automatyki

POZNAJ MOŻLIWOŚCI SYSTEMU FIBARO:

System FIBARO to obecnie jedno z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla inteligentnego domu.
Składa się z intuicyjnych, bezpiecznych i bezprzewodowych urządzeń, które otwierają drzwi do świata nowoczesności i wygody w domowym zaciszu.
To także realny wpływ na to co dzieje się w mieszkaniu podczas nieobecności jego użytkownika, i to niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywa.

Oto krótka charakterystyka wielofunkcyjnych produktów FIBARO w pakiecie ARIA Smart Home.

STEROWANIE
OŚWIETLENIEM

Moduł FIBARO Double Switch zainstalowany we włączniku światła pozwoli sterować dwoma obwodami oświetlenia. Dzięki temu będziesz mieć stałą możliwość kontroli i sterowania oświetleniem w wybranym pomieszczeniu. Przy pomocy aplikacji jednym kliknięciem wyłączysz światła nie wstając z kanapy. Oszczędzisz czas i zmniejszysz wydatki na energię.

ZARZĄDZANIE
OGRZEWANIEM

Inteligentne, współpracujące ze sobą głowice FIBARO The Heat Controller zamontowane na grzejniku pozwolą na optymalne zarządzanie temperaturą w pomieszczeniu. Możesz w prosty sposób ustawić harmonogramy grzewcze dopasowane do rytmu życia Twojego domu. Dzięki aplikacji FIBARO możesz zdalnie podnieść temperaturę z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. 

OCHRONA
DOMU

FIBARO Motion Sensor to niezawodny strażnik Twojego domu. O każdym wykrytym ruchu system FIBARO poinformuje Cię natychmiast, wysyłając informację na telefon. Oprócz detekcji ruchu Motion Sensor pozwala również mierzyć temperaturę i natężenie światła. Pozwoli to dynamicznie dostosować pracę lamp do ilości światła naturalnego.

Masz pytania?

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.