Kredyty Hipoteczne

ARIA Development wspiera Klientów w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych.

W ramach partnerstwa z NOTUS Finanse S.A., nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie oraz szybkie i skuteczne przejście przez procedurę kredytową. Ponadto mają możliwość zapoznania się z ofertami kilkunastu banków w jednym miejscu.

Nasz partner wyliczy wstępną zdolność kredytową, koszty finansowania i szacunkową wysokość miesięcznych spłat. Następnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu – na specjalnie wynegocjowanych warunkach – korzystniejszych, niż standardowo oferowane prze banki. Dzięki temu podczas procesu uzyskiwania kredytu, Klient w banku pojawi się tylko raz, aby podpisać umowę kredytową. Poza oszczędnością czasu, współpraca ze Specjalistą finansowym NOTUS Finanse S.A. umożliwia również otrzymanie pakietu korzyści finansowych m.in. opłacenie rocznej składki ubezpieczenia nieruchomości, na życie i NNW, zwrotu za kredyt gotówkowy i refinansowania oraz rabatu 10% na zakupy w Leroy Merlin.

JESTEM ZAINTERESOWANY KREDYTEM

Kontakt z ekspertem

Agnieszka Tchórzewska
Ekspert ds. finansów Notus Finanse S.A.

785 662 176

Masz pytania?

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.