Osiedle Łomianki

Osiedle Łomianki to kameralne osiedle położone w bliskości Warszawy i Kampinoskiego Parku Narodowego. Zlokalizowane jest centrum Łomianek w odległości kilku km. do stacji metra Młociny.

W ramach inwestycji w III etapach, powstało 5 budynków, w których Klienci mieli do wyboru blisko 150 mieszkań o metrażach od 36 do ponad 100 m2.

Lokale na parterze posiadają ogródki, a wszystkie na piętrach balkony. Udogodnieniem są też windy oraz przypisane miejsca parkingowe. W centralnej części osiedla usytuowano zielone i rozległe miejsce do rekreacji z kolorowym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Niskie czynsze są jeszcze niższe dzięki panelom fotowoltaicznym, które zostały zainstalowane na dachach budynków.

Najważniejsze liczby związane z Osiedlem Łomianki:

 • 5 budynków i 150 lokali w 3 etapach
 • Mieszkania o powierzchni od 36 do 105 m2
 • Lokale 1-, 2-, 3-pokojowe
 • 5 km do stacji metra Młociny
 • 30 minut do centrum Warszawy
 • 5 minut do Kampinoskiego Parku Narodowego

Masz pytania?

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.