ARIA DEVELOPMENT SPONSOREM TURNIEJU TAŃCA TIME FOR DANCE – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT SPONSOREM TURNIEJU TAŃCA TIME FOR DANCE

By grudzień 2022No Comments

W dniach 9,10 i 11 grudnia 2022 r. w Capital Arenie Legionowo odbędzie się niesamowite widowisko taneczne, którego jednym ze sponsorów jest ARIA Development.

Podczas X edycji Turnieju Tańca TIME for DANCE zaprezentują się najlepsi tancerze z całej Polski. Odbywający się z reguły w styczniu turniej znany już nie tylko w Legionowie, ale i w całej Polsce, tym razem odbędzie się w grudniowy weekend. Przez 3 dni będzie można podziwiać zmagania miłośników tańca, którzy stęsknieni za rywalizacją na tanecznym parkiecie zawładną legionowską Areną.

Zmagania tancerzy będzie oceniała profesjonalna komisja sędziowska złożona z najwyższej klasy specjalistów tańca nowoczesnego. Turniej organizuje Studio Born2Dance.

ARIA Development jest dynamiczne rozwijającą się firmą deweloperską, realizującą projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Budujemy funkcjonale i kameralne osiedla w otoczeniu przyrody, zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, położone tuż obok najważniejszych szklaków komunikacyjnych, metra oraz podmiejskiej kolei, które zapewniają szybki i dogodny dojazd do centrum miasta.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.