BUDOWA III ETAPU OSIEDLA NATURA W WIELISZEWIE NA FINISZU – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

BUDOWA III ETAPU OSIEDLA NATURA W WIELISZEWIE NA FINISZU

By lipiec 2020wrzesień 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje, że budowa III etapu Osiedla Natura w Wieliszewie dobiega końca. Obecnie prowadzone są prace malarskie wewnątrz budynków oraz roboty związane z zagospodarowaniem przestrzennym osiedla tj. układanie chodników, wewnętrznych dróg, realizacja placu zabaw i zieleni. Przekazanie kluczy zaplanowano IV kwartał br. roku.

Osiedle Natura zlokalizowane jest przy ul. Kościelnej w Wieliszewie, w bliskiej odległości do drogi DK61 oraz stacji kolei SKM, które obecnym i przyszłym mieszkańcom umożliwiają szybki dojazd do stolicy. Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz Zalewu Zegrzyńskiego, najpiękniejszego i największego mazowieckiego akwenu wodnego. Wszystkie mieszkania zaprojektowano tak, by dawały możliwość dostosowania przestrzeni do dowolnego, często różnego stylu życia domowników. Niewygórowana cena za metr kwadratowy pozwala na zakup mieszkania, niemal dwa razy większego, niż lokum w którejś z obrzeżnych dzielnic Warszawy, nie wspominając o wielokrotnie droższych apartamentach w centrum stolicy. Niskie czynsze oraz energooszczędność instalacji to kolejne wyróżniki inwestycji ARIA Development, które powodują, że koszty użytkowania mieszkań i budynków należą do najniższych na rynku podwarszawskich nieruchomości.

Najważniejsze liczby związane z Osiedlem Natura:

 • 300 mieszkań w trzech etapach
 • 40 minut samochodem do centrum Warszawy
 • pieszo niecałe 2 km. do Zalewu Zegrzyńskiego
 • 5 minut samochodem do Galerii Zegrzyńskiej
 • 0 metrów do lasu – las sąsiaduje z osiedlem
 • 350 km. tras rowerowych

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.