Mieszkania I etapu Osiedla Łomianki już w sprzedaży! – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

Mieszkania I etapu Osiedla Łomianki już w sprzedaży!

By kwiecień 2019wrzesień 2020No Comments

Rozpoczynamy sprzedaż I etapu naszej nowej inwestycji w podwarszawskich Łomiankach.

U zbiegu Alei Fryderyka Chopina i Armii Poznań, powstaje Osiedle Łomianki – niezwykle klimatyczny i kameralny projekt, który charakteryzuje łatwość urządzania, jedne z najatrakcyjniejszych cen na stołecznym rynku nieruchomości oraz niskie czynsze.

Nowoczesna architektura, dbałość o detale i jakość wykonania, antresole powyżej 3 piętra, tarasy czy wspaniale doświetlające mieszkania wysokie okna typu portfenetr, to bardzo ważne cechy naszej realizacji – mówi Wojciech Chotkowski, Prezes Zarządu ARIA Development.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.