OSTATNIE 4 GOTOWE MIESZKANIA OSIEDLA NATURA 2 W WIELISZEWIE Z RABATEM DO 20 TYS. ZŁ. – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

OSTATNIE 4 GOTOWE MIESZKANIA OSIEDLA NATURA 2 W WIELISZEWIE Z RABATEM DO 20 TYS. ZŁ.

By październik 2023listopad 2023No Comments

Firma ARIA Development informuje o nowej promocji SUPER RABAT do 20 tys. zł na gotowe mieszkania o powierzchni 76 metrów na drugim etapie nowego Osiedla Natura w Wieliszewie.

Prawie wszystkie mieszkania 2 etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie zostały sprzedane. W ofercie zostały jeszcze tylko 4 lokale o większej powierzchni, dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak również inwestorom kupującym z myślą o najmie. Na te 4 mieszkania Klienci mogą uzyskać rabat do 20 tys. zł. Wszystkie je można nabyć z rządowym wsparciem Bezpieczny Kredyt 2 proc.

Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu. Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w okolicy stolicy. Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe). Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla – dla dzieci – przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze posiadać będą ogródki, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynków zapewnią szybkie i ciche windy. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu ARIA Eco Smart.

*Oferta ograniczona w czasie

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.