OSTATNIE MIESZKANIA 1 ETAPU OSIEDLA NATURA 2 W WIELISZEWIE W WYJĄTKOWEJ PROMOCJI – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

OSTATNIE MIESZKANIA 1 ETAPU OSIEDLA NATURA 2 W WIELISZEWIE W WYJĄTKOWEJ PROMOCJI

By październik 2022No Comments

Firma ARIA Development oferuje rabaty i promocje na wybrane lokale 1 etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie:
– mieszkania do odbioru jeszcze w tym roku,
– parking w garażu podziemnym tylko 5.000 zł,
– koszt notarialny umowy deweloperskiej GRATIS.

Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu. Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w okolicy stolicy.

Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla – dla dzieci – przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze posiadać będą ogródki, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynków zapewnią szybkie i ciche windy.

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu ARIA Eco Smart, a niskie opłaty części wspólnych będą jeszcze niższe dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych.

Najważniejsze liczby związane z nowym Osiedlem Natura 2:

 • Liczba mieszkań: 230 (80 w trzecim etapie)
 • Powierzchnia mieszkań: 29 do 76 m2
 • Liczba pięter: 3
 • Liczba budynków: 6 (2 w trzecim etapie)
 • 1,5 km do stacji SKM
 • 2 km do Zalewu Zegrzyńskiego
 • 0 metrów do lasu

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.