SUPER OFERTA – MIESZKANIA OD 7,9 TYS. ZA M2 LUB W CENIE CAŁKOWITEJ OD 364. TYS. – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

SUPER OFERTA – MIESZKANIA OD 7,9 TYS. ZA M2 LUB W CENIE CAŁKOWITEJ OD 364. TYS.

By listopad 2023marzec 2024No Comments

Firma ARIA Development wprowadza promocję na 3 etapie nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie. W ramach SUPER Oferty można kupić mieszkania w cenie całkowitej od 364. tys. zł lub od 7,9 tys. zł za m2.

W trzecim etapie w ofercie pozostało jeszcze około 30 mieszkań o powierzchni do 76 m2.
Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu.
Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w okolicy stolicy.
Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe).

Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla – dla dzieci – przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze posiadać będą ogródki, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynków zapewnią szybkie i ciche windy.

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu ARIA Eco Smart.

Najważniejsze liczby związane z nowym Osiedlem Natura 2:

 • Liczba mieszkań: 230 (80 w trzecim etapie)
 • Powierzchnia mieszkań: 29 do 76 m2
 • Liczba pięter: 3
 • Liczba budynków: 6 (2 w trzecim etapie)
 • 1,5 km do stacji SKM
 • 2 km do Zalewu Zegrzyńskiego
 • 0 metrów do lasu

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.