90 PROCENT MIESZKAŃ FIRMY ARIA DEVELOPMENT ODBIERANYCH BEZUSTERKOWO – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

90 PROCENT MIESZKAŃ FIRMY ARIA DEVELOPMENT ODBIERANYCH BEZUSTERKOWO

By listopad 2020No Comments

Odbiór mieszkania to proces, w ramach którego przyszły mieszkaniec dokonuje odbioru lokalu oraz wskazuje ewentualne usterki, które deweloper zobowiązany jest usunąć.

W br. odsetek mieszkań przekazanych Klientom bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego przez spółkę ARIA Development wynosi około 90 procent – wynik ten stawia firmę w czołówce deweloperów w Polsce.

We wszelkich działaniach przyświeca nam dewiza: jakość to nie kwestia ceny – to kwestia zasad. Nasze projekty cechuje również użyteczność i łatwość urządzania, pakiet ARIA Eco Smart oraz jedne z najniższych cen na rynku nieruchomości, zlokalizowanych w Warszawie i okolicach.

   Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
   Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.