ARIA DEVELOPMENT W POLSKIM ZWIĄZKU FIRM DEWELOPERSKICH – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT W POLSKIM ZWIĄZKU FIRM DEWELOPERSKICH

By listopad 2020No Comments

Firma ARIA Development przystąpiła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Spółka dołączyła do najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającej deweloperów, aby wspólnie z największymi firmami w kraju pracować nad pozytywnym postrzeganiem branży deweloperskiej oraz poszukiwaniem rozwiązań, które będę zwiększać oraz satysfakcję Klientów.

PZFD jest organizacją branżową dbającą o kondycję rynku deweloperskiego w Polsce. Od 18 lat działa w trosce i imieniu inwestorów, którzy swoją pracą przyczyniają się do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych dla milionów mieszkańców Polski. PZFD, dzieląc się wiedzą teoretyczną oraz doświadczeniem praktycznym, buduje partnerskie relacje z podmiotami kreującymi sytuację branżową. PZFD czuwa również nad bezpieczeństwem kupujących promując ideę Kodeksu Dobrych Praktyk, który został zaakceptowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) i obowiązuje w relacjach firm członkowskich z nabywcami mieszkań.

ARIA Development jest dynamiczne rozwijającą się firmą deweloperską, realizującą projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Budujemy funkcjonale i kameralne osiedla w otoczeniu przyrody, zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, położone tuż obok najważniejszych szklaków komunikacyjnych, metra oraz podmiejskiej kolei, które zapewniają szybki i dogodny dojazd do centrum miasta.

We wszelkich działaniach przyświeca nam dewiza: jakość to nie kwestia ceny – to kwestia zasad. Nasze projekty cechuje również użyteczność i łatwość urządzania oraz jedne z najniższych cen na rynku nieruchomości, zlokalizowanych w Warszawie i okolicach.

Stawiamy na zrównoważony rozwój oparty na wiedzy i kompetencjach oraz mądrych, uzasadnionych biznesowo inwestycjach. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz ekologicznym i inteligentnym rozwiązaniom, które zapewniają wysoką energooszczędność i ergonomiczność, kolejnymi atrybutami naszych osiedli są niskie czynsze i koszty użytkowania.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.