ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZYNA PRZEKAZYWANIE KLUCZY MIESZKAŃCOM II ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZYNA PRZEKAZYWANIE KLUCZY MIESZKAŃCOM II ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI

By kwiecień 2021No Comments

Firma ARIA Development zakończyła realizację II etapu Osiedla Łomianki.

W  najbliższym czasie rozpocznie się przekazywanie pierwszych kluczy. Osiedle Łomianki to kameralne osiedle położone w bliskości Warszawy i Kampinoskiego Parku Narodowego. Zlokalizowane jest centrum Łomianek w odległości kilku km. do stacji metra Młociny. W 1 etapie zrealizowano 60 smart mieszkań w dwóch budynkach. Są one przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne oraz wspaniale doświetlone dzięki oknom typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, a wszystkie na piętrach balkony. Udogodnieniem są też windy oraz przypisane miejsca parkingowe. W centralnej części osiedla usytuowano zielone i rozległe miejsce do rekreacji z kolorowym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Niskie czynsze są jeszcze niższe dzięki panelom fotowoltaicznym, które zostały zainstalowane na dachach budynków. Obecnie trwa realizacja 3 etapu osiedla, którego ukończenie planowane jest na drugą połowę 2021 roku.

Najważniejsze liczby związane z Osiedlem Łomianki:

 • 5 budynków i 150 lokali w 3 etapach
 • Mieszkania o powierzchni od 36 do 105 m2
 • 5 km do stacji metra Młociny
 • 30 minut do centrum Warszawy
 • 5 minut do Kampinoskiego Parku Narodowego

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.