REALIZACJA II ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI ZBLIŻA SIĘ DO KOŃCA – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

REALIZACJA II ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI ZBLIŻA SIĘ DO KOŃCA

By marzec 2021marzec 2021No Comments

Firma ARIA Development informuje na temat postępu prac na budowie Osiedla Łomianki.

Obecnie trwają prace wykończeniowe i oraz rozpoczęto końcowe sprzątanie I etapu Osiedla Łomianki. Przekazanie kluczy planowane jest na II kwartał br. Na III etapie osiedla wykonywane są elewacje i posadzki w środku budynku. Realizowane są również instalacje sanitarne. Pierwsi Klienci będą mogli wprowadzać się już we wrześniu.

Kameralne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do Centrum Warszawy, 20 minut do stacji metra Młociny oraz atrakcyjne ceny to najważniejsze atuty lokalizacji Osiedla Łomianki. Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru balkony, a na ostatnim trzecim piętrze szerokie tarasy, gdzie zlokalizowano przestronne mieszkania z antresolami do własnej aranżacji. Udogodnieniem są też windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Zielone i rozległe tereny rekreacyjne oraz plac zbaw dla najmłodszych mieszkańców zajmą centralną część osiedla. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w pakiet ARIA Eco Smart, a części wspólne zasili energia z paneli fotowoltaicznych.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.