ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZYNA SPRZEDAŻ DRUGIEGO ETAPU OSIEDLA NATURA – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZYNA SPRZEDAŻ DRUGIEGO ETAPU OSIEDLA NATURA

By czerwiec 2021czerwiec 2021No Comments

Firma ARIA Development rozpoczyna sprzedaż i realizację drugiego etapu nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie.

– Tak wysokie zainteresowanie Klientów pokazuje, że rośnie popyt na ekologiczne osiedla przyjazne mieszkańcom. Dlatego rozpoczęliśmy budowę i sprzedaż drugiego etapu, w którym do oferty trafiło 80 mieszkań o powierzchni od 29 do 76 m2. Kolejny etap budowy nowego Osiedla Natura tworzą 2 budynki. Mieszkańcy otrzymają pierwsze klucze pod koniec przyszłego roku – mówi Agata Zambrzycka, dyrektor sprzedaży i marketingu ARIA Development.

Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu. Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w bliskości stolicy. Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe). Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla – dla dzieci – przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu ARIA Eco Smart, a niskie opłaty części wspólnych będą jeszcze niższe dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych.

– Kupujący doceniają projekt całego osiedla, zagospodarowanie części wspólnych i smart rozwiązania. Ponadto nowe Osiedle Natura łączy wysoki standard budownictwa z przystępnymi cenami – dodaje Wojciech Chotkowski, prezes zarządu ARIA Development.

Klienci przywiązują również dużą uwagę do jakości wykonania mieszkań. W ub. r. odsetek lokali przekazanych bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego w firmie ARIA Development wynosi około 90 procent – to jeden z najlepszych wyników wśród polskich developerów.

Wyróżniki Nowego Osiedla Natura 2:

 • Przemyślana koncepcja architektoniczna – przestronne i słoneczne mieszkania w szerokim wyborze metraży
 • Kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe
 • Liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach
 • Przestronny i znakomicie wyposażony plac zabaw
 • Lokale usługowe w tym przedszkole i sklep spożywczy na terenie osiedla
 • Lokale na parterze z tarasami, na wyższych piętrach – balkony
 • Szybkie i ciche windy
 • System inteligentnego domu ARIA Eco Smart
 • Panele fotowoltaiczne obniżające opłaty części wspólnych
 • Ceny mieszkań kilkadziesiąt procent niższe niż w Warszawie

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.