AKTUALNY STAN BUDOWY NOWEGO OSIEDLA NATURA 2 – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

AKTUALNY STAN BUDOWY NOWEGO OSIEDLA NATURA 2

Firma ARIA Development informuje, że prace na budowie Osiedla Natura 2 w Wieliszewie przebiegają zgodnie z harmonogramem. W pierwszym etapie wykonywane są obecnie prace konstrukcyjne na wysokości 1 piętra, a w drugim realizowane są ściany garażu.

„W listopadzie 2020 r. rozpoczęliśmy sprzedaż i realizację nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie i już sprzedaliśmy ponad 75 procent mieszkań pierwszego etapu. Klucze zaczniemy przekazywać w przyszłym roku” – mówi Agata Zambrzycka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu ARIA Development.

Nowe Osiedle Natura 2 to projekt, który powstaje w Wieliszewie, w bliskości Zalewu Zegrzyńskiego – blisko granic Warszawy. W ramach 3-etapowej, przepełnionej zielenią inwestycji, realizowanych jest sześć czterokondygnacyjnych budynków z windami, podziemnymi garażami i rozwiązaniami ARIA Eco Smart. Zamontowane zostaną również panele fotowoltaiczne na dachach realizowanych budynków, które pozwolą znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych. Co istotne, ceny mieszkań nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie są kilkadziesiąt procent niższe niż średnia cena za m2 na rynku pierwotnym w Warszawie.

Najważniejsze liczby związane z nowym Osiedlem Natura 2:

 • Liczba mieszkań: 230
 • Powierzchnia mieszkań: 29 do 76 m2
 • Liczba pięter: 3
 • Liczba budynków: 6
 • 1,5 km do stacji SKM
 • 2 km do Zalewu Zegrzyńskiego
 • 0 metrów do lasu

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.