ARIA DEVELOPMENT SPONSOREM TURNIEJU „TIME FOR DANCE 2020” – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT SPONSOREM TURNIEJU „TIME FOR DANCE 2020”

By grudzień 2019sierpień 2020No Comments

W dniach 10 i 11 stycznia 2020 r. w DPD Arena Legionowo odbędzie się Międzynarodowy Turniej Taneczny „Time for Dance 2020”, którego jednym ze sponsorów jest firma ARIA Development.

Podczas zawodów zaprezentują się soliści , duety , tria , mini formacje i formacje z najlepszych polskich szkół tanecznych. Widzowie będą mogli podziwiać kostiumy i choreografie specjalnie przygotowane na wielkie widowisko taneczne jakim jest corocznie legionowski Turniej Taneczny „Time for Dance 2020”.

Zmagania tancerzy będzie oceniała profesjonalna komisja sędziowska złożona z najwyższej klasy specjalistów tańca nowoczesnego. Turniej organizuje Studio Born2Dance.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.