ZAKOŃCZENIE SPRZEDAŻY II ETAPU OSIEDLA NATURA – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ZAKOŃCZENIE SPRZEDAŻY II ETAPU OSIEDLA NATURA

By grudzień 2019wrzesień 2020No Comments

W połowie grudnia br. firma ARIA Development zakończyła sprzedaż II etapu Osiedla Natura w Wieliszewie. W ramach II fazy inwestycji powstały dwa czterokondygnacyjne budynki, w których znalazło się łącznie 100 mieszkań. Prace budowlane ruszyły w marcu 2018 roku i trwały 18 miesięcy.

Projekt Osiedle Natura realizowany jest przy ul. Kościelnej w Wieliszewie, w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego, kilkanaście km. od granic Warszawy w III etapach. Całość Osiedla Natura to prawie 300  mieszkań o najczęściej poszukiwanej powierzchni od 27 do 67 m2.

W trakcie realizacji II etapu Osiedla Natura inwestor rozpoczął prace nad jego III fazą. Od maja br. trwa budowa dwóch kolejnych budynków, w których będzie 100 lokali mieszkalnych – ich sprzedaż dobiega końca i w ofercie została jeszcze niewielka pula lokali 3 i 4 pokojowych o powierzchni od 53 do 68 m2.

Poza atrakcyjnymi cenami, głównym atutem inwestycji w Wieliszewie jest znakomita lokalizacja tuż przy Zalewie Zegrzyńskim, przestrzeń, przepiękne zielone otoczenie – osiedle graniczy z lasem. Mieszkańcy mają dogodne formy komunikacji ze stolicą dzięki Szybkim Kolejom Miejskim, którymi dojazd do stacji Dworzec Gdański zajmuje ok. 30 minut.

Firma ARIA Development, poza realizacją projektu Osiedle Natura, obecnie prowadzi również budowę i sprzedaż osiedla Łomianki. W ramach tej inwestycji realizowanych jest 5 niewysokich, 4-kondygnacyjnych, funkcjonalnych budynków z windami i tarasami. Przekazanie pierwszych kluczy planowane jest na sierpień 2020 r.

Oba osiedla w Wieliszewie i Łomiankach cechują jedne z najniższych cen na rynku podwarszawskich nieruchomości, niskie czynsze, energooszczędność oraz bliskość najpiękniejszej mazowieckiej przyrody jak Dolina Wisły, Kampinoski Park Narodowy czy Zalew Zegrzyński.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.