ARIA DEVELOPMENT W GAZECIE WYBORCZEJ I PULSIE BIZNESU – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT W GAZECIE WYBORCZEJ I PULSIE BIZNESU

By sierpień 2019sierpień 2020No Comments

Jest nam miło poinformować, że eksperci firmy ARIA Development są cytowani na łamach Gazety Wyborczej w artykule z dnia 29 lipca na temat rynku mieszkaniowego w Polsce.

Z kolei Puls Biznesu 13 sierpnia w artykule Dominiki Masajło publikuje nasze wypowiedzi na temat nowelizacji ustawy łagodzącej restrykcyjne regulacje obrotem ziemi.

Oba artykuły w wersji elektronicznej dostępne poniżej.

https://www.pb.pl/obrot-ziemia-niezupelnie-wolny-967915

http://wyborcza.biz/biznes/7,147758,25030915,rekordowe-ceny-mieszkan-nie-odstraszaja-polakow-zniechecac.html?fbclid=IwAR3cmBtEATcbIHZDmk24LbfFElJ-mzy05KIQ5sOCDbVctnGqWfUoAfzF_0E

   Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
   Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.