SPRZEDAŻ III ETAPU OSIEDLA NATURA W WIELISZEWIE JUŻ NA PÓŁMETKU – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

SPRZEDAŻ III ETAPU OSIEDLA NATURA W WIELISZEWIE JUŻ NA PÓŁMETKU

By sierpień 2019wrzesień 2020No Comments

Jest nam miło poinformować, że po nieco 3 miesiącach, sprzedano już połowię mieszkań III etapu Osiedla Natura w Wieliszewie. W ofercie zostało jeszcze tylko 50 mieszkań.

Wszystkim Mieszkańcom osiedla życzymy ogromu radości w wymarzonych mieszkaniach i dziękujemy za okazane zaufanie!

Przypominamy, że w ramach III etapu Osiedla Natura w Wieliszewie w ofercie dostępne są jeszcze mieszkania:

 • jedno, trzy i czteropokojowe
 • parterowe lub na piętrze
 • każde z balkonem lub ogródkiem
 • od 27 do 67 m2
 • już od 3890 złotych za m2

   Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
   Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.