ARIA Development w gronie sponsorów turnieju „Time for Dance 2022” – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA Development w gronie sponsorów turnieju „Time for Dance 2022”

Firma ARIA Development po raz czwarty została jednym ze sponsorów VI Międzynarodowego turnieju tańca, „Time for Dance 2022”. Odbędzie się on w weekend 25-27 marca w centrum sportu w Błoniu pod Warszawą.

Podczas zawodów zaprezentują się soliści , duety , tria , mini zespoły i formacje z najlepszych polskich szkół tanecznych. Zmagania tancerzy będzie oceniała profesjonalna komisja sędziowska złożona z najwyższej klasy specjalistów tańca nowoczesnego.

Celem zawodów jest konfrontacja dorobku artystycznego i zespołów amatorskiego ruchu tanecznego zrzeszonych w domach kultury oraz szkołach tańca oraz popularyzacja tańca, jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego i rozwoju fizycznego wśród dzieci i młodzieży. Organizatorem jest Stowarzyszenie Tańca Nowoczesnego w Legionowie oraz Born2Dane Studio Małgorzaty Szulc i Mariusza Mikołajek. Patronat honorowy nad turniejem objęli Prezydent Miasta Legionowo i Burmistrz Miasta Błonia.

ARIA Development jest dynamiczne rozwijającą się firmą deweloperską, realizującą projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Jesteśmy deweloperem, który prowadzi inwestycje od fazy koncepcji i projektowania, zakupu gruntu, poprzez budowę, komercjalizację i oddanie nieruchomości do użytkowania, finalizując na zarządzaniu. Realizujemy funkcjonale, kameralne, przyjazne osiedla w otoczeniu przyrody, zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, gdzie każdy, bez względu na wiek, poczuje ciepłą, domową atmosferę. Nasze inwestycje cechuje najwyższa jakość wykonania, użyteczność, prostota i łatwość urządzania oraz jedne z najniższych cen na rynku nieruchomości, zlokalizowanych w Warszawie i okolicach.

Budujemy osiedla położone tuż obok stołecznych najważniejszych szlaków komunikacyjnych, metra oraz podmiejskich kolei, które zapewniają szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Niepodważalnym atutem każdej naszej inwestycji jest bliskość najpiękniejszej mazowieckiej przyrody, takiej jak Kampinoski Park Narodowy, starorzecze Wisły (Osiedle Łomianki) czy Zalew Zegrzyński (Osiedle Natura w Wieliszewie).

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.