ARIA Development wspiera Powstańców Warszawskich – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA Development wspiera Powstańców Warszawskich

By styczeń 2022styczeń 2022No Comments

Z okazji świąt Bożego Narodzenia ARIA Development oraz firmy zrzeszone w Polskim Związku Firm Deweloperskich przekazały Powstańcom świąteczne paczki pełne delikatesowych produktów. To już kolejny rok, kiedy deweloperzy łączą siły, by wesprzeć Bohaterów Warszawy symboliczną paczką. Dla samych Powstańców to nie tylko miły gest, ale przede wszystkim dowód pamięci.

 

„Rokrocznie wspieramy Powstańców Warszawskich, zarówno w dniach obchodów rocznicy wybuchu powstania, jak i w okresie świątecznym, w którym wsparcie to jest niezwykle potrzebne. Nasi bohaterowie wielokrotnie podkreślają, że największą przyjemność sprawia im rozmowa, czas, w którym mogą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Dla nas to nie tylko okazja do poznania Bohaterów naszego miasta, ale przede wszystkim wspaniałych, mądrych i odważnych ludzi” – powiedział Grzegorz Kiełpsz, prezes Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

„W imieniu Powstańców Warszawskich dziękuję dziesiątkom wolontariuszy i wielu przedsiębiorstwom, które tak licznie o nas pamiętają. To dla wielu z nas nie tylko paczki świąteczne, ale i możliwość rozmowy, kontaktu z innymi osobami” – dodaje Jerzy Mindziukiewicz ps. Jur, wiceprezes Związku Powstańców Warszawskich.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.