ARIA DEVELOPMENT W MEDIACH – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT W MEDIACH

By październik 2019sierpień 2020No Comments

Zapraszamy do lektury artykułów na temat realizacji ARIA Development na łamach czołowych portali i magazynów zajmujących się rynkiem nieruchomości.

Informację o kamieniu milowym sprzedaży I etapu Osiedla Łomianki publikuje m.in. portal Housemarket oraz magazyn CIJEurope.

Zapraszamy do lektury:

Housemarket

http://www.housemarket.pl/inwestycje/102/osiedle_lomianki_w_polowie_sprzedane,20181.html

CIJEurope

http://cijeurope.com/pl/encompassme-europe/38721/story/sprzedaz-i-etapu-osiedla-lomianki-na-polmetku

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.