MIESZKANIA Z ANTRESOLAMI W SPECJALNEJ CENIE – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

MIESZKANIA Z ANTRESOLAMI W SPECJALNEJ CENIE

By październik 2019sierpień 2020No Comments

Firma ARIA Development rozpoczyna promocję na lokale z antresolami na Osiedlu Łomianki. W ramach oferty specjalnej będzie można zaoszczędzić aż do 20 tys. zł. Mieszkania mają powierzchnię od 53 do 102 m2, a promocja potrwa do końca jesieni.

Mieszkania z antresolami wyróżniają kilkunastometrowe tarasy, dobre doświetlenie oraz duże okna. Obecnie kończony jest stan surowy zamknięty I etapu Osiedla Łomianki, a przekazanie kluczy planowane na sierpień 2020 r.

Liczba mieszkań w specjalnej ofercie ograniczona.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.