ARIA DEVELOPMENT WPROWADZA PAKIET ARIA SMART – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT WPROWADZA PAKIET ARIA SMART

By luty 2020sierpień 2020No Comments

Jako jeden z pierwszych deweloperów w Polsce na przyszłych i obecnie realizowanym osiedlu Łomianki firma ARIA Development wprowadza kompleksowy program inteligentnych i energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań.

Pierwszym elementem pakietu jest system inteligentnego domu ARIA Smart Home realizowany we współpracy z firmą FIBARO. W jego ramach, mieszkańcy z dowolnego miejsca na ziemi, ze swojego smartfona lub komputera będą mogli sterować oświetleniem, regulować temperaturę, zarządzać instalacją alarmową oraz innymi funkcjami wpływającymi na komfort użytkowania mieszkania.

Drugim ogniwem pakietu ARIA Smart jest montaż paneli fotowoltaicznych na dachach realizowanych budynków. Zielony prąd pozwoli obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych o kilkadziesiąt procent. Dzięki temu i tak niskie opłaty na naszych osiedlach będą jeszcze niższe.

Planujemy również realizację ładowarek elektrycznych na wybranych nowych osiedlach. Auto napędzane odnawialną energią nie emituje CO2 do atmosfery, a całkowity bilans emisji liczony od wytworzenia energii do jej wykorzystania na drodze, jest około 50% korzystniejszy niż aut klasycznych.

Jako deweloper z aspiracjami i ambicjami chcemy mieć wkład w zrównoważone i czyste środowisko.

W przyszłość patrzymy z optymizmem i wiarą w rozwój, ale i troską o naszą planetę.

   Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
   Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.