Aktualności

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY III ETAPU OSIEDLA NATURA

By Marzec 2020Sierpień 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje, że został już zrealizowany stan surowy zamknięty III etapu Osiedla Natura w Wieliszewie. Obecnie trwają prace tynkarskie oraz montaż instalacji elektrycznych wewnętrznych. Twa wykańczanie lokali oraz zewnętrznych elewacji.

Spośród prawie 300 mieszkań Osiedla Natura w Wieliszewie w ofercie pozostały ostatnie mieszkania 3- i 4-pokojowe w cenie od 4290 zł za m2. Osiedle położone jest w bliskości lasu, Zalewu Zegrzyńskiego i Szybkiej Kolei Miejskiej, która umożliwia dojazd do Warszawy w 40 minut.

Osiedle Natura to projekt firmy ARIA Development. Jest to dynamiczne rozwijająca się firma deweloperska, realizująca projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.