STAN SUROWY ZAMKNIĘTY III ETAPU OSIEDLA NATURA – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY III ETAPU OSIEDLA NATURA

By marzec 2020sierpień 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje, że został już zrealizowany stan surowy zamknięty III etapu Osiedla Natura w Wieliszewie. Obecnie trwają prace tynkarskie oraz montaż instalacji elektrycznych wewnętrznych. Twa wykańczanie lokali oraz zewnętrznych elewacji.

Spośród prawie 300 mieszkań Osiedla Natura w Wieliszewie w ofercie pozostały ostatnie mieszkania 3- i 4-pokojowe w cenie od 4290 zł za m2. Osiedle położone jest w bliskości lasu, Zalewu Zegrzyńskiego i Szybkiej Kolei Miejskiej, która umożliwia dojazd do Warszawy w 40 minut.

Osiedle Natura to projekt firmy ARIA Development. Jest to dynamiczne rozwijająca się firma deweloperska, realizująca projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.