I ETAP OSIEDLA ŁOMIANKI SPRZEDANY – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

I ETAP OSIEDLA ŁOMIANKI SPRZEDANY

Firma ARIA Development zakończyła sprzedaż I etapu Osiedla Łomianki. Obecnie w ofercie pozostają mieszkania II i III etapu.

Sprzedaż i budowa I etapu rozpoczęła się na przełomie 2018/19 roku. 1 kwartał 2020 to początek realizacji oraz sprzedaży II i III etapu inwestycji.

Aktualna oferta obejmuje 37 dostępnych mieszkań w trzech kameralnych budynkach. W każdym z nich Klienci mają do wyboru 14 jedno, 9 trzypokojowych i 8 mieszkań z antresolami (od dwóch do pięciu pokoi). Metraże lokali wynoszą od 36 do 102 m2. Ceny za m2 kształtują się od 5 280 zł do 7 570 zł. W przypadku największych mieszkań o powierzchni 90-100 m2 deweloper dokłada miejsce postojowe gratis.

– „Doświadczenia z pierwszego etapu realizacji Osiedla Łomianki, a zwłaszcza szybka sprzedaż, przekonują nas, że Osiedle Łomianki to miejsce, w którym ludzie chcą mieszkać. Zielone otoczenie, smart rozwiązania i rozwinięta infrastruktura zostały docenione przez naszych klientów” – mówi Wojciech Chotkowski, Prezes Zarządu ARIA Development – „W odpowiedzi na duże zainteresowanie, a także z uwagi na chęć rozwoju tego projektu rozpoczęliśmy jednocześnie realizację i sprzedaż II i III etapu projektu. Warto dodać, że nasi Klienci przywiązują dużą wagę do jakości wykonania mieszkań. W ub. r. odsetek lokali przekazanych bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego wynosi około 90 procent” – dodaje.

Kameralne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do Centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra Młociny oraz atrakcyjne ceny to najważniejsze atuty lokalizacji Osiedla Łomianki. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne, a wspaniałe doświetlenie zapewniają okna typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru balkony, a na ostatnim trzecim piętrze szerokie tarasy, gdzie zlokalizowano przestronne mieszkania z antresolami do własnej aranżacji. Udogodnieniem są też windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Zielone i rozległe tereny rekreacyjne oraz plac zbaw dla najmłodszych mieszkańców zajmą centralną część osiedla.

ARIA Development wprowadza kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu ARIA Eco Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu), paneli fotowoltaicznych (pozwalające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych) oraz na wybranych osiedlach – punktów ładowania samochodów elektrycznych. Komponenty pakietu są w podstawowym standardzie inwestycji i Klienci Osiedla Łomianki oraz przyszłych realizacji ARIA Development nie będą ponosić dodatkowych kosztów z nim związanych.]

W 2020 r. ARIA Development odnotowała 30% wzrost sprzedaży. Najlepiej sprzedawały się mieszkania jedno i dwupokojowe od 29 do 45 metrów kwadratowych. Jest to najpopularniejszy produkt wśród osób młodych, jak i klientów inwestycyjnych. W IV kwartale 2020 r. firma rozpoczęła budowę i sprzedaż Nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie. Znajdzie się tutaj 230 smart mieszkań o metrażach od 29 do 76 m2. W ramach 3-etapowej, przepełnionej zielenią inwestycji, powstanie sześć czterokondygnacyjnych budynków z cichymi windami, panelami fotowoltaicznymi i podziemnymi garażami.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.