ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZĘŁA REALIZACJĘ NOWEGO OSIEDLA NATURA II – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZĘŁA REALIZACJĘ NOWEGO OSIEDLA NATURA II

By luty 2021marzec 2021No Comments

Firma ARIA Development rozpoczęła sprzedaż i budowę nowego Osiedla Natura II w Wieliszewie. Pod koniec listopada ub. r. do sprzedaży trafiło 70 mieszkań pierwszego etapu.

Nowe Osiedle Natura 2 to miejsce dla osób lubiących spokój, bliskość przyrody oraz funkcjonalne i ekologiczne rozwiązania. W ramach 3-etapowej, przepełnionej zielenią inwestycji, powstaje sześć czterokondygnacyjnych budynków z windami i podziemnymi garażami. W ofercie znajdzie się 230 mieszkań o metrażach od 29 do 76 m2.

„Nowe Osiedle Natura 2 to projekt wyjątkowy i nieszablonowy. Znajduje się na pograniczu Wieliszewa, terenów leśnych i Zalewu Zegrzyńskiego. Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w bliskości stolicy” – mówi Agata Zambrzycka, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu ARIA Development – „Najlepszą legitymizacją tej lokalizacji jest rekordowa sprzedaż I etapu inwestycji – w okresie 2 miesięcy sprzedaliśmy blisko 50 procent mieszkań”.

Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe). Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla – dla dzieci – przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze posiadać będą ogródki, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.

„Osiedle Natura będzie osiedlem dla wszystkich, bez względu na wiek, profesję czy zarobki. Każdy znajdzie tam miejsce dla siebie, zaprojektowane budynki spełniają wymagania każdej z grup społecznych. Pojawią się mieszkania małe, średnie i duże, nie będzie monotonnie. Ale istotny jest również wątek ekologiczny” – mówi Wojciech Chotkowski, Prezes Zarządu ARIA Development – „Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone system inteligentnego domu ARIA Eco Smart, a niskie opłaty części wspólnych będą jeszcze niższe dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych. Komponenty pakietu są w podstawowym standardzie inwestycji i mieszkańcy nie będą ponosić dodatkowych kosztów z nim związanych. Warto wspomnieć, że nasi Klienci przywiązują dużą wagę do jakości wykonania mieszkań. W ub. r. odsetek lokali przekazanych bezusterkowo na podstawie odbioru końcowego wynosi około 90 procent. Stawia to nas w czołówce deweloperów w Polsce” – dodaje.

Mimo mroźnej zimy prace na budowie przebiegają zgodnie z harmonogramem.

„Cieszymy się, że możemy podzielić się dobrą informacją – prace budowlane na terenie osiedla przebiegają zgodnie z naszymi prognozami. Poczyniliśmy kolejne postępy, a każdy dzień przybliża nas do ukończenia stanu surowego. W tej chwili prowadzone są prace fundamentowe I etapu oraz realizacja ścian garażu podziemnego” – mówi Dariusz Nagórski, Dyrektor ds. Inwestycji ARIA Development.

Już na wiosnę przyszłego roku Nowe Osiedle Natura 2 zacznie tętnić życiem!

   Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
   Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.