III ETAP OSIEDLA NATURA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

III ETAP OSIEDLA NATURA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

By wrzesień 2020październik 2020No Comments

28.08.2020 firma ARIA Development otrzymała prawomocne pozwolenie na użytkowanie III etapu Osiedla Natura w Wieliszewie.  Już wkrótce pierwsi lokatorzy będą mogli cieszyć się swoimi nowymi mieszkaniami.

Osiedle Natura zlokalizowane jest przy ul. Kościelnej w Wieliszewie, w bliskiej odległości do drogi DK61 oraz stacji kolei SKM, które obecnym i przyszłym mieszkańcom umożliwiają szybki dojazd do stolicy. Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz Zalewu Zegrzyńskiego, najpiękniejszego i największego mazowieckiego akwenu wodnego.

Wysoka jakość wykonania, niskie czynsze oraz energooszczędność instalacji to kolejne wyróżniki inwestycji ARIA Development, które powodują, że koszty użytkowania mieszkań i budynków należą do najniższych na rynku podwarszawskich nieruchomości.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.