ARIA DEVELOPMENT WSPIERA KLIENTÓW W POZYSKIWANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT WSPIERA KLIENTÓW W POZYSKIWANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

By wrzesień 2020październik 2020No Comments

Firma ARIA Development rozpoczyna współpracę partnerską z NOTUS Finanse S.A. Celem współpracy jest uzyskanie atrakcyjnych warunków finansowania z bankami kredytującymi zakup nieruchomości.

W ramach partnerstwa Klienci ARIA Development będą mogli liczyć na profesjonalne wsparcie oraz szybkie i skuteczne przejście przez procedurę kredytową. Ponadto mają możliwość zapoznania się z ofertami kilkunastu banków w jednym miejscu.

Nasz partner NOTUS Finanse S.A. wyliczy wstępną zdolność kredytową, koszty finansowania i szacunkową wysokość miesięcznych spłat. Następnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu – na specjalnie wynegocjowanych warunkach – korzystniejszych, niż standardowo oferowane prze banki. Dzięki temu podczas procesu uzyskiwania kredytu, Klient firmy ARIA Development w banku pojawi się tylko raz, aby podpisać umowę kredytową. Poza oszczędnością czasu, współpraca ze Specjalistą finansowym NOTUS Finanse S.A. umożliwia również otrzymanie pakietu korzyści finansowych m.in. opłacenie rocznej składki ubezpieczenia nieruchomości, na życie i NNW, zwrotu za kredyt gotówkowy i refinansowania oraz rabatu 10% na zakupy w Leroy Merlin.

NOTUS Finanse S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów finansowych: hipotecznych, gotówkowych i ubezpieczeniowych. W 2020 roku już co dziesiąty kredyt mieszkaniowy w Polsce udzielany jest za pośrednictwem NOTUS Finanse S.A.

ARIA Development jest dynamiczne rozwijającą się firmą deweloperską, realizującą projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Buduje funkcjonale, ekologiczne osiedla w otoczeniu przyrody, zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, położone tuż obok najważniejszych szklaków komunikacyjnych, metra oraz podmiejskiej kolei, które zapewniają szybki i dogodny dojazd do centrum Warszawy.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.