MIESZKANIA ARIA DEVELOPMENT W PROGRAMIE BEZPIECZNY KREDTY 2 PROC. – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

MIESZKANIA ARIA DEVELOPMENT W PROGRAMIE BEZPIECZNY KREDTY 2 PROC.

By czerwiec 2023czerwiec 2023No Comments

Firma ARIA Development informuje, że mieszkania na nowym Osiedlu Natura 2 w Wieliszewie można nabyć w programie Bezpieczny Kredyt 2 proc.

Bezpieczny Kredyt 2% to rządowy program dopłat do zakupu pierwszej nieruchomości, który stanowi jeden z kluczowych fundamentów projektu rządowego Pierwsze Mieszkanie. W założeniu projekt ten ma być realizowany od 1 lipca 2023 r. na dwóch poziomach – jako kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach oraz specjalne konto oszczędnościowe pod nazwą „Konto Mieszkaniowe”, w ramach którego dopłaty będą wypłacane osobom odkładającym pieniądze na zakup nieruchomości.

Szczególnie dużym zainteresowaniem wśród Polaków cieszy się jednak pierwsza część projektu, czyli Program Bezpieczny Kredyt 2%, który skierowany jest do osób mających problem z uzyskaniem kredytu hipotecznego w banku komercyjnym. Dzięki temu rozwiązaniu będą oni mieli możliwość skorzystania z kredytu z atrakcyjnym oprocentowaniem na poziomie 2% (do tej wartości doliczyć należy również marżę banku i inne opłaty, jak np. prowizje) i z ratami malejącymi, co ma pozwolić na szybszą spłatę kapitału. Różnice w odsetkach spłaca wówczas bankowi Bank Gospodarstwa Krajowego.

Najważniejsze kryteria programu:

 • Brak mieszkania lub domu
 • Maksymalna kwota kredytu dla singla – 500 tys.
 • Maksymalna kwota kredytu dla małżeństwa lub rodziców z dzieckiem – 600 tys.
 • Maksymalna wartość mieszkania dla singla – 700 tys.
 • Maksymalna wartość mieszkania dla małżeństwa lub rodziców z dzieckiem – 800 tys.

Osiedle Natura 2 to nowoczesna inwestycja położona w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, zielonych terenów i sosnowego lasu. Łatwy dojazd do centrum Warszawy dzięki Szybkim Kolejom Miejskim oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w okolicy stolicy. Dla zmotoryzowanych zaprojektowano liczne miejsca parkingowe, w tym w podziemnych halach, zaś w centralnej części osiedla – dla dzieci – przestronny plac zabaw. Również dla najmłodszych mieszkańców przewidziano przedszkole, a rodzice będą mogli robić zakupy w sklepie na terenie osiedla. Lokale na parterze posiadać będą ogródki, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynków zapewnią szybkie i ciche windy.

 

MASZ PYTANIE odnośnie naszej oferty?

Zapraszamy do kontaktu:

📞 530 420 020

📩 biuro@osiedlenatura.com.pl

oraz biura sprzedaży:

📌 ul. Ryszarda Gubały 2, lok. 5, Wieliszew

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.