ZAKOŃCZENIE SPRZEDAŻY OSIEDLA ŁOMIANKI – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ZAKOŃCZENIE SPRZEDAŻY OSIEDLA ŁOMIANKI

By kwiecień 2023No Comments

Firma ARIA Development informuje o zakończeniu projektu Osiedle Łomianki. W ramach inwestycji w III etapach, powstało 5 budynków, w których Klienci mieli do wyboru blisko 150 mieszkań o metrażach od 36 do ponad 100 m2.

Dla wygody mieszkańców zostały zamontowane pojemne windy, zrealizowano przestronne klatki schodowe oraz liczne miejsca parkingowe. W centralnej części osiedla usytuowano zielone i rozległe miejsce do rekreacji z funkcjonalnym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Osiedla Łomianki to inwestycja z wyjątkową lokalizacją, którą wyróżnia:

 • Dogodny dojazd samochodem do centrum Warszawy
 • Niecałe 4 km. do stacji metra Młociny
 • 5 minut samochodem do Galerii Łomianki
 • Sąsiedztwo Doliny Wisły oraz Kampinoskiego Parku Narodowego

   Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
   Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.