Specjalna wakacyjna promocja na zakup mieszkania na Osiedlu Łomianki – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

Specjalna wakacyjna promocja na zakup mieszkania na Osiedlu Łomianki

By lipiec 2019wrzesień 2020No Comments

Czy warto wynajmować, czy może lepiej kupić własne mieszkanie i pieniądze z wynajmu przeznaczyć na ratę kredytu,
która często bywa mniejsza, niż koszt miesięcznego wynajmu?

A żeby ułatwić Państwu decyzję przygotowaliśmy symulację wysokości rat przy założeniu 30 letniego kredytu
z wkładem własnym 10%.

I tak oto:

 • 51 m2 w cenie od 297 000 zł. – miesięczna rata już od 1 243 zł.
 • 57 m2 w cenie od 322 000 zł. – miesięczna rata już od 1 348 zł.
 • 66 m2 w cenie od 373 000 zł. – miesięczna rata już od 1 562 zł.

Poza korzyściami finansowymi, mieszkanie w przyszłości będzie dla dzieci i wnuków, wartość nieruchomości może znacząco wzrosnąć,
nie będziemy również na łasce właściciela od którego wynajmujemy mieszkanie, a o komforcie i poczuciu „bycia u siebie”
i spełnienia marzenia o własnym „kącie” nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Skoro rata kredytu i czynsz najmu są podobnej wysokości, to lepiej budować kapitał, czy „zostać z niczym”?

Boimy się kredytu? A może niepotrzebnie? Kredyt spłaca się zwykle przed terminem – jego koszty nie muszą być takie wysokie.
Kredyt hipoteczny to zobowiązanie finansowe, niemniej jednak faktem jest, że w większości przypadków kredytobiorcy spłacają go przed pierwotnie założonym terminem.
Jeśli zaciągamy kredyt na 25-30-35 lat, ale spłacamy go przed czasem, to jego koszt rzeczywiście będzie wyraźnie niższy od prognozowanego. W praktyce, może to oznaczać oszczędności rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jeśli stwierdzą Państwo, że bardziej opłaca się kupić nieruchomość, nawet jeśli trzeba posiłkować się przy tym kredytem, niż przez lata mieszkać w wynajętym lokalu
i w przyszłości „nie mieć z tego nic”, warto skorzystać z naszej promocji wakacyjnej. W ramach specjalnej oferty otrzymają Państwo
bon o wartości kilku tysięcy złotych na wykończenie swojego przyszłego M.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Łomiankach.

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.