Wojciech Chotkowski, prezes zarządu ARIA Development w Rzeczpospolitej – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

Wojciech Chotkowski, prezes zarządu ARIA Development w Rzeczpospolitej

By lipiec 2019wrzesień 2020No Comments

28 czerwca 2019 r. w dzienniku Rzeczpospolita ukazał się wywiad z p. Wojciechem Chotkowskim, prezesem zarządu ARIA Development.

Plany firmy związane z nowymi inwestycjami, podsumowanie dotychczasowych realizacji, pasje oraz życiowe motto to elementy przewodnie rozmowy.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.