STAN PRAC NA BUDOWIE II I III ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

STAN PRAC NA BUDOWIE II I III ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI

By czerwiec 2020sierpień 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje, że na budowie II  i III etapu Osiedle Łomianki obecnie wykonywany jest stan surowy.

W budynku A2 obecnie jest realizowany strop nad drugim piętrem, A3 – strop antresol, a w A4 –  strop nad 1 piętrem.

W styczniu 2020 firma ARIA Development rozpoczęła sprzedaż II etapu Osiedla Łomianki. Oferta obejmuje 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach. W każdym z nich Klienci mają do wyboru 14 jedno, 9 trzypokojowych i 8 mieszkań z antresolami (od dwóch do pięciu pokoi). Ceny za m2 zaczynają się od 4 870 zł. Realizacja II etapu rozpoczęła się w IV kwartale ub. roku. Przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę przyszłego roku.

Znakomita lokalizacja, rozwiązania smart i przystępne ceny to główne atuty Osiedla Łomianki. Przytulne i ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, jednocześnie pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny, 150 mieszkań o metrażach od 36 do ponad 100 m2, zarówno 1-, 2-, 3-pokojowe, a także większe 4- pokojowe z antresolami i tarasami – tak w skrócie można scharakteryzować całość projektu Osiedle Łomianki.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.