OSTATNIE MIESZKANIA OSIEDLA NATURA ZE SPECJALNĄ PROMOCJĄ – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

OSTATNIE MIESZKANIA OSIEDLA NATURA ZE SPECJALNĄ PROMOCJĄ

By kwiecień 2020sierpień 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje, że w ofercie III etapu Osiedla Natura w Wieliszewie pozostały jedynie ostatnie lokale. W ramach specjalnej promocji przy zakupie ww. mieszkań można nabyć miejsce parkingowe w cenie 5999 zł.

Głównym atutem inwestycji w Wieliszewie jest znakomita lokalizacja tuż przy Zalewie Zegrzyńskim, przestrzeń, przepiękne zielone otoczenie – osiedle graniczy z lasem. Wydawać by się mogło, że utrudnieniem może być odległość od Warszawy, niemniej jednak istnieją i znakomicie funkcjonują dogodne formy komunikacji ze stolicą, dzięki Szybkim Kolejom Miejskim, którymi dojazd do stacji Dworzec Gdański zajmuje ok. 30 minut. Niewygórowana cena za metr kwadratowy, już od 4290 złotych za m2, pozwala na kupno mieszkania niemal dwa razy większego niż lokum w którejś z obrzeżnych dzielnic Warszawy.

ARIA Development to dynamiczne rozwijająca się firma deweloperska, realizująca projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.