80 PROCENT ZAAWANSOWANIA I ETAPU BUDOWY OSIEDLA ŁOMIANKI – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

80 PROCENT ZAAWANSOWANIA I ETAPU BUDOWY OSIEDLA ŁOMIANKI

By listopad 2019wrzesień 2020No Comments

Firma ARIA Development zrealizowała 80 procent prac na budowie I etapu Osiedla Łomianki. Wykonano już elewację budynku A1, a roboty elewacyjne na budynku B są już na ukończeniu.

Prace idą zgodnie z planem, a przekazanie pierwszych kluczy planowanie jest na sierpień 2020 roku.

Kameralne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do Centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra Młociny, szeroki wybór metraży, 4 piętrowa zabudowa, przemyślana architektura, atrakcyjne ceny oraz niskie koszty utrzymania – to najważniejsze cechy realizowanego przez firmę ARIA Development, Osiedla Łomianki.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.