AKADEMIA ARIA DEVELOPMENT – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

AKADEMIA ARIA DEVELOPMENT

By listopad 2019sierpień 2020No Comments

Jednym z ważniejszych elementów strategii firmy jest podniesienie kompetencji kluczowych i umiejętności Zespołu, który jest największą wartością ARIA Development. W tym celu na przełomie roku 2019/2020 rozpoczęliśmy realizację projektu Akademia Rozwoju Kompetencji. Jest to program rozwoju, który obejmuje wszystkich pracowników firmy i prowadzony przez starannie wyselekcjonowanych wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego, jednego z czołowych uniwersytetów w Polsce.

Szkolenia zostały ukierunkowane na budowanie kompetencji zarządzania i sprzedaży w środowisku deweloperskim w Polsce. W ramach autorskiego programu szkolenia nasi Pracownicy otrzymują wsparcie w takich zagadnieniach jak: organizacji pracy, kreacja produktu, zarządzenie kryzysowe oraz społeczna odpowiedzialności biznesu. Drugim, równie ważnym elementem Akademii Rozwoju Kompetencji jest realizacja indywidualnych potrzeb szkoleniowych.

Rozwój umiejętności i kompetencji Zespołu to jeden z głównych celów prowadzonej przez nas polityki personalnej.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.