ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZYNA BUDOWĘ KOLEJNEGO ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT ROZPOCZYNA BUDOWĘ KOLEJNEGO ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI

By listopad 2019sierpień 2020No Comments

W związku z sukcesem sprzedażowym I etapu Osiedla Łomianki, firma ARIA Development rozpoczęła prace budowlane następnego etapu osiedla. Obecnie wykonywana jest płyta fundamentowa nowego budynku.

Wkrótce zostaną podane informacje dotyczące daty rozpoczęcia sprzedaży, liczby mieszkań i ich powierzchni oraz inne szczegóły związane z inwestycją.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.