ZAKOŃCZENIE STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO I ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ZAKOŃCZENIE STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO I ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI

By listopad 2019sierpień 2020No Comments

Firma ARIA Development zakończyła realizację stanu surowego zamkniętego I etapu Osiedla Łomianki.

Obecnie trwają prace związane z wykończeniem. Wykonywane są elewacje na obu budynkach. Na budynku B1 prace tynkarskie są na ukończeniu, zaś na A1 ich zaawansowanie wynosi ok. 60%. Rozpoczęto już roboty posadzkarskie.

Prace budowlane idą zgodnie z planem, a przekazanie kluczy planowane na sierpień 2020 r.

Kameralne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do Centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra Młociny, szeroki wybór metraży, 4 piętrowa zabudowa, przemyślana architektura, atrakcyjne ceny oraz niskie koszty utrzymania – to najważniejsze cechy realizowanego przez firmę ARIA Development, Osiedla Łomianki.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.