BUDOWA KOLEJNEGO ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI OSIĄGA STAN SUROWY – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

BUDOWA KOLEJNEGO ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI OSIĄGA STAN SUROWY

By październik 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje na temat stanu zaawansowania budowy II i III etapu Osiedla Łomianki. Budynek A2 osiągnął już stan surowy zamknięty, obecnie prowadzone są roboty tynkarskie i rozpoczęto wykonywanie elewacji. W budynku A3 zakończono tynki i elewację oraz wystartowała realizacja posadzek i prac wykończeniowych. Stan zaawansowania stanu surowego III etapu oceniany jest na 90%.

Znakomita lokalizacja, rozwiązania smart i przystępne ceny to główne atuty Osiedla Łomianki. Przytulne i ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny oraz wybrane mieszkania z antresolami i tarasami – tak w skrócie można scharakteryzować całość III-etapowego projektu Osiedle Łomianki. Sprzedaż I etapu została zakończona, a w II fazie inwestycji w ofercie pozostała jedynie niewielka pula lokali o większych metrażach. Budowa III etapu rozpoczęła się w IV kwartale ub. roku, a przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę przyszłego roku. Metraże lokali wynoszą od 36 do 102 m2. Ceny za m2 kształtują się od 5 275 zł do 7 200 zł.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne, a dobre doświetlenie zapewniają okna typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru-balkony, a na ostatnim trzecim piętrze-szerokie tarasy, gdzie zlokalizowano przestronne mieszkania z antresolami do własnej aranżacji. Udogodnieniem będą też ciche windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Zielone i rozległe tereny rekreacyjne, a także plac zbaw dla najmłodszych mieszkańców zajmą centralną część osiedla.

ARIA Development na obecnie realizowanym Osiedlu Łomianki, wprowadziła kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu ARIA Eco Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu) oraz paneli fotowoltaicznych (pozwalające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych). Komponenty pakietu są w podstawowym standardzie inwestycji i Klienci Osiedla Łomianki oraz przyszłych realizacji ARIA Development nie będą ponosić dodatkowych kosztów z nim związanych.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.