Aktualności

BUDOWA KOLEJNEGO ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI OSIĄGA STAN SUROWY

By Październik 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje na temat stanu zaawansowania budowy II i III etapu Osiedla Łomianki. Budynek A2 osiągnął już stan surowy zamknięty, obecnie prowadzone są roboty tynkarskie i rozpoczęto wykonywanie elewacji. W budynku A3 zakończono tynki i elewację oraz wystartowała realizacja posadzek i prac wykończeniowych. Stan zaawansowania stanu surowego III etapu oceniany jest na 90%.

Znakomita lokalizacja, rozwiązania smart i przystępne ceny to główne atuty Osiedla Łomianki. Przytulne i ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny oraz wybrane mieszkania z antresolami i tarasami – tak w skrócie można scharakteryzować całość III-etapowego projektu Osiedle Łomianki. Sprzedaż I etapu została zakończona, a w II fazie inwestycji w ofercie pozostała jedynie niewielka pula lokali o większych metrażach. Budowa III etapu rozpoczęła się w IV kwartale ub. roku, a przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę przyszłego roku. Metraże lokali wynoszą od 36 do 102 m2. Ceny za m2 kształtują się od 5 275 zł do 7 200 zł.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne, a dobre doświetlenie zapewniają okna typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru-balkony, a na ostatnim trzecim piętrze-szerokie tarasy, gdzie zlokalizowano przestronne mieszkania z antresolami do własnej aranżacji. Udogodnieniem będą też ciche windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Zielone i rozległe tereny rekreacyjne, a także plac zbaw dla najmłodszych mieszkańców zajmą centralną część osiedla.

ARIA Development na obecnie realizowanym Osiedlu Łomianki, wprowadziła kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu ARIA Eco Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu) oraz paneli fotowoltaicznych (pozwalające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych). Komponenty pakietu są w podstawowym standardzie inwestycji i Klienci Osiedla Łomianki oraz przyszłych realizacji ARIA Development nie będą ponosić dodatkowych kosztów z nim związanych.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.