ARIA DEVELOPMENT W PRASIE – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

ARIA DEVELOPMENT W PRASIE

By listopad 2019sierpień 2020No Comments

Czołowe portale opisujące trendy na polskim rynku nieruchomości publikują informacje na temat realizacji Osiedla Łomianki oraz oferty mieszkań z antresolami.

W pierwszym, realizowanym obecnie etapie inwestycji dostępnych jest 14 mieszkań tego typu o powierzchni od 53 m2 do 102 m2. Ich ceny zaczynają się od 5 400 zł za m2.

W kolejnym etapie projektu, w którym rozpoczęcie sprzedaży i budowę planujemy na koniec br., zaoferujemy 24 lokale z antresolami. Wszystkie mieszkania będą miały kilkunastometrowe tarasy, dobre doświetlenie oraz duże okna. Kończymy aktualnie stan surowy zamknięty I etapu, a przekazanie kluczy planowane jest na sierpień 2020 roku – powiedział Wojciech Chotkowski, prezes zarządu ARIA Development.

Zapraszamy do lektury:

Portal Housemarket

http://www.housemarket.pl/rynek_mieszkaniowy/101/mieszkania_dwupoziomowe_na_topie_w_tych_inwestycjach_mozna_je_znalezc,20562.html

Portal Alebank

https://alebank.pl/mieszkania-dwupoziomowe-w-ofercie-deweloperow-gdzie-sa-dostepne-i-ile-kosztuja/

Portal eGospodarka

http://www.nieruchomosci.egospodarka.pl/160012,Do-kogo-po-mieszkania-dwupoziomowe,1,80,1.html

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.