II ETAP OSIEDLA NATURA W WIELISZEWIE Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

II ETAP OSIEDLA NATURA W WIELISZEWIE Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

By listopad 2019sierpień 2020No Comments

II etap Osiedla Natura w Wieliszewie nie jest już placem budowy! Realizacja ARIA Development otrzymała pozwolenie na użytkowanie i lada chwila wprowadzą się do niej pierwsi lokatorzy.

Głównym atutem inwestycji w Wieliszewie jest znakomita lokalizacja tuż przy Zalewie Zegrzyńskim, przestrzeń, przepiękne zielone otoczenie – osiedle graniczy z lasem. Wydawać by się mogło, że utrudnieniem może być dojazd do Warszawy, niemniej jednak Mieszkańcy mają dogodne formy komunikacji ze stolicą dzięki Szybkim Kolejom Miejskim, którymi dojazd do stacji Dworzec Gdański zajmuje ok. 30 minut.

Całość Osiedla Natura to prawie 300  mieszkań o najczęściej poszukiwanej powierzchni od 27 do 67 m2. Najmniejsze, jednopokojowe, to atrakcyjna propozycja dla singli; większe, 2-, 3- i 4-pokojowe, z powodzeniem zaspokoją potrzeby nawet kilkuosobowej rodziny. Wszystkie mieszkania zaprojektowano tak, by dawały możliwość dostosowania przestrzeni do dowolnego, często różnego stylu życia domowników. Niewygórowana cena za metr kwadratowy pozwala na zakup mieszkania, niemal dwa razy większego, niż lokum w którejś z obrzeżnych dzielnic Warszawy, nie wspominając o wielokrotnie droższych apartamentach w centrum stolicy. Niskie czynsze oraz energooszczędność instalacji to kolejne wyróżniki inwestycji ARIA Development, które powodują, że koszty użytkowania mieszkań i budynków należą do najniższych na rynku podwarszawskich nieruchomości.

Dostępne są jeszcze mieszkania w III etapie Osiedla Natura.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.