I ETAP OSIEDLA ŁOMIANKI PRAWIE GOTOWY – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

I ETAP OSIEDLA ŁOMIANKI PRAWIE GOTOWY

By kwiecień 2020sierpień 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje, że prace na budowie I etapu Osiedla Łomianki weszły w końcową fazę realizacji. Obecnie prowadzone są roboty drogowe m.in. układanie krat parkingowych oraz drogi osiedlowej. Wewnątrz budynków wykonywane są prace wykończeniowe tj. szpachlowanie i malowanie.

Budowa prowadzona zgodnie z planem, a przekazanie pierwszych kluczy planowanie jest na lato br.

Kameralne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do Centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra Młociny, szeroki wybór metraży, antresole w cenie już od 3000 zł m2, przemyślana architektura, pakiet ARIA Smart Home oraz niskie koszty utrzymania – to najważniejsze cechy realizowanego przez firmę ARIA Development, Osiedla Łomianki.

ARIA Development to dynamiczne rozwijająca się firma deweloperska, realizująca projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.