KOŃCOWA FAZA BUDOWY III ETAPU OSIEDLA NATURA W WIELISZEWIE – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

KOŃCOWA FAZA BUDOWY III ETAPU OSIEDLA NATURA W WIELISZEWIE

By kwiecień 2020sierpień 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje, że prace na budowach przebiegają bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem.

Budowa III etapu Osiedla Natura w Wieliszewie wchodzi w końcową fazę. Wykonano już ponad połowę tynków w środku budynków oraz finalizowane są roboty przy elewacjach zewnętrznych. Wewnątrz kończone są instalacje elektryczne oraz niedługo zostanie zrealizowana połowa instalacji sanitarnych. Obecnie firma rozpoczęła montaż balustrad i wylewkę posadzek.

Głównym atutem inwestycji w Wieliszewie jest znakomita lokalizacja tuż przy Zalewie Zegrzyńskim, przestrzeń, przepiękne zielone otoczenie – osiedle graniczy z lasem. Wydawać by się mogło, że utrudnieniem może być dojazd do Warszawy, niemniej jednak istnieją i znakomicie funkcjonują dogodne formy komunikacji ze stolicą dzięki Szybkim Kolejom Miejskim, którymi dojazd do stacji Dworzec Gdański zajmuje ok. 30 minut.

W sprzedaży w ramach III etapu Osiedla Natura zostały ostatnie 3- i 4- pokojowe mieszkania w cenie od 4 290 zł za m2.

   Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
   Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.