PRACE KONSTRUKCYJNE II ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI – ARIA Development – deweloper wieliszew, deweloper legionowo, deweloper łomianki, mieszkania wieliszew, mieszkania łomianki, mieszkania legionowo
Aktualności

PRACE KONSTRUKCYJNE II ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI

By kwiecień 2020wrzesień 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje na temat stanu zaawansowania budowy II etapu Osiedla Łomianki, która realizowana jest zgodnie z harmonogramem.

Realizacja II etapu rozpoczęła się w IV kwartale ub. roku. Obecnie na budynku A3 układany jest strop nad piętrem +1, a na budynku A2 kończone jest murowanie ścian konstrukcyjnych piętra +1. Za chwilę zostanie rozpoczną się roboty związane z montowaniem stropu nad piętrem +1.

Oferta II etapu Osiedla Łomianki obejmuje 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach. W każdym z nich Klienci mają do wyboru 14 jedno, 9 trzypokojowych i 8 mieszkań z antresolami (od dwóch do pięciu pokoi). Metraże lokali wynoszą od 36 do 102 m2. Przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę przyszłego roku.

Kameralne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do Centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra Młociny, szeroki wybór metraży, antresole w cenie już od 3000 zł m2, przemyślana architektura, pakiet ARIA Smart Home oraz niskie koszty utrzymania – to najważniejsze cechy realizowanego przez firmę ARIA Development, Osiedla Łomianki.

ARIA Development to dynamiczne rozwijająca się firma deweloperska, realizująca projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.