Aktualności

PRACE KONSTRUKCYJNE II ETAPU OSIEDLA ŁOMIANKI

By Kwiecień 2020Wrzesień 2020No Comments

Firma ARIA Development informuje na temat stanu zaawansowania budowy II etapu Osiedla Łomianki, która realizowana jest zgodnie z harmonogramem.

Realizacja II etapu rozpoczęła się w IV kwartale ub. roku. Obecnie na budynku A3 układany jest strop nad piętrem +1, a na budynku A2 kończone jest murowanie ścian konstrukcyjnych piętra +1. Za chwilę zostanie rozpoczną się roboty związane z montowaniem stropu nad piętrem +1.

Oferta II etapu Osiedla Łomianki obejmuje 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach. W każdym z nich Klienci mają do wyboru 14 jedno, 9 trzypokojowych i 8 mieszkań z antresolami (od dwóch do pięciu pokoi). Metraże lokali wynoszą od 36 do 102 m2. Przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę przyszłego roku.

Kameralne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do Centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra Młociny, szeroki wybór metraży, antresole w cenie już od 3000 zł m2, przemyślana architektura, pakiet ARIA Smart Home oraz niskie koszty utrzymania – to najważniejsze cechy realizowanego przez firmę ARIA Development, Osiedla Łomianki.

ARIA Development to dynamiczne rozwijająca się firma deweloperska, realizująca projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ARIA WRC Development Sp. z o.o., Sp. K. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.